giovedì 2 febbraio 2012

Antivirusi qe ne hyrje

Siguria ne vend te pare .Mbrojtje e dyfishte


S'kisha me gjet vend me te rehatshem

Kisha gjithe diten qe po kerkoja nje vend per tu ulur...


Tre mosketieri

Me dhembe te rena po prap vigjilent..


Une per ty i dashur mbaj ne shpine dhe nje kamion

Dhe thuaj pastaj qe se don :)


Na shkoi nata ne disko sonte

Te shplodhemi pak se jena bo telef,sna la rehat dhe ai dreq maçoku sonte.Kisha pi pak si shume sot

E ekzagjerova pak sot me pijen ,paska qene peme me fat se do e kisha shkul me rrenje..


E çme ka shku mendja per nje cigare

Me ka shku mendja per nje cigare po mi ka bo mushkrite pleh...


Gerrmo tare gerrmo

Gerrmo tare gerrmo se qenin e zi do te gjesh :):):)


Kesaj i thone me te ik tepeleku

Te pata thene mos ha pa orar

Te pata paralajmeruar mos haj orar pa orar ,po sme degjon kurre...

Harry Poter i rrezikshem

Propozimi i Harry Poter


Telebingo

Telebingoo....... (:

Ndryshimi i fillores me gjimnazin

Fillimi i veshtire.. mbarimi me pahirA e dini qe kati i 10 eshte i rrezikshem dhe per eskavatoret

Po tani me besohet qe eshte i rrezikshem dhe per to :)

Kush tha qe bie debore?

Kush e tha eee??